Demir Çelik Ürünleri

Demir Çelik Ürünleri 

Çelik, tipik olarak %0,2 ile %2,1 arasında değişen demir ve karbon içeriğinin bir kombinasyonundan oluşan bir alaşımdır. Çelik alaşımındaki karbon içeriği, çeliğin sınıflandırılmasında olumlu bir rol oynar. Yüksek fırınlarda üretilen demir, gerekli karbonun belirli işlemlerden geçerek veya elektrik ark ocaklarında hurdanın yeniden eritilmesiyle çeliğe dönüştürülür. Karbon, demiri sertleştiren elementtir ve elde edilen karışımdaki karbon oranı ne kadar yüksek olursa çelik o kadar sert olur. Nora Paslanmaz ve Çelik firmamızda en kaliteli demir çelik ürünlerini sizlere sunuyoruz. 

Demir Çelik Ürünleri Nelerdir? 

Demir çelik ürünleri oldukça çeşitlilik göstermektedir. Bu ürünler şu şekildedir; Npu Profiller, Köşebant, Siyah Sac, Transmisyon, DKP Sac, K Profil, İnşaat Demiri, Boyalı K Profil, Silme- Lama, Npı Profiller, Kare, İzli Demir, Baklavalı Sac, Galvaniz Sac, Galvaniz Trapez Sac, Galvanizli Kare Profiller, Genişletilmiş Sac, Su Borusu Galvaniz ve Su Borusu Siyah ürünleri için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Alanında uzman çalışanlarımız ve son model makinelerimiz ile demir çelik ürünlerinde farkımızı ortaya koymaktadır. 

Saclar 

Sanayi sektöründe farklı noktalarda kullanılan sac çeşitleri bir işletmenin en temel ihtiyacıdır. Bir sac imalat firmasından alabileceğiniz sacların size özel bir sac kesme tesisi sağlaması gerekir. Bu noktada sizler de sac kesim ihtiyaçlarınızı profesyonelce karşılayabilen firmamızı tercih edebilirsiniz. Tablolar ayrıca kullanıcılara birçok farklı avantaj sunar. Seri üretimi destekleyebilen levhalar aynı zamanda iş maliyetlerinizi de azaltabilir. Sac üretimi firmamız sac ebatları ve sac fiyatları seçtiğiniz ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Fiyatlandırma yapılırken ürünün teknik özellikleri dikkate alınır. Miktarlar yüksek olmadığı sürece kalıp gerektirmeyen bir işlemle sac elde edilebilir. Bu nedenle kullanılan malzemenin deformasyon derecesi neredeyse sıfırdır. 

Profiller 

Farklı metallerin farklı kalınlıkları ve kaliteleri olduğu için makine tipleri farklı şekillerde gelir. Bu sebeple hepsini aynı şekilde kesmek mümkün değildir. Kesilen dallar kesilmeden önce temizlenmelidir. İşlem, kontur kesimi için gereken hassas kesimleri elde etmek için çelik üzerinde hiçbir kalıntı kalmamasını sağlar. Firmamız, profil kesim için üretim süresini kısaltmak için gerekli tüm işlemleri yapmaktadır. Ürün size montaja ve işlemeye hazır olarak teslim edilir. Oksijen, plazma ve lazer kesiciler profil kesme makineleridir.
 

Demir Çelik Ürünlerinin Kullanım Alanları Nelerdir? 

Demir çelik ürünleri birçok alanda tercih edilmektedir. Dekorasyon sektöründe dekoratif ürünlerin yapılma aşamasında, Otomotiv sektöründe araç alt yapısı oluşturma, inşaat alanlarında, Mobilya sektörü bacak kol portföyünde, tekstil de askı, manken ya da dokuma tezgâhlarının üretilme aşamasında, Elektronik sektöründe bilgisayar ya da elektronik ekipman üretimi esnasında, Gemilerde ve ağır sanayide tercih edilen demir çelik ürünleri için firmamız sizlere hizmet vermektedir. Kurulduğu andan itibaren profesyonelliği ve kalitesi ile adından söz ettiren firmamız, sizler için en iyi ürünleri üretmektedir. 

Kategoriler