HİZMETLERİMİZ

Nora Paslanmaz ve Çelik Firması olarak CNC tezgâhlarımızda, muhtelif ölçü ve kalınlıklarda bulunan sacları büyük bir itina ile bükerek, farklı sektörlerdeki ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Firmamız yüksek teknolojili CNC Büküm Tezgâhlarında, malzeme bilgisi ve teknik altyapıya sahip deneyimli kadromuz ile en karmaşık sac büküm işlerini dahi hatasız ve en hızlı şekilde gerçekleştirerek sizlere sunmaktayız.

Firmamız gelişen teknolojileri takip etmekte ve CNC büküm makineleri ile hızına hız katmaktadır. İnsan gücüne oranla daha hızlı ve hatasız sonuçlar elde etmemize yardımcı olmaktadır. İleri teknolojik cihazlar kullanarak kesim ve büküm işlemlerini sizler için en kısa sürede hazırlayacak firmamızın işlemlerini kullanmak ve bilgi almak için hemen iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Kesim Büküm Nedir?

Kesim büküm, günümüzde sac ve metal üzerine kurulu bir sanayidir. Bu alan her geçen gün gelişmektedir. Birçok ürün artık bu malzemelerin işlenmesi ile ortaya çıkmaktadır. Kısaca söylememiz gerek ise bu ürünlerin temeli ancak bu malzemelerin istenildiği gibi işletilmesi ile ortaya çıkmaktadır. Bundan dolayı önemli bir işte zamanlama ve istenilen ürün yapılması gerekmektedir. Teknolojinin dur durak bilmeden gelişmesi ile daha hızlı ve istenilen özelliklerde ürünler işletilmektedir. İleri teknoloji makineler kullanarak bu alanda kendisini geliştiren firmamız ile çalışırsanız zamanında istediğiniz gibi bir teslimat almanız mümkündür. Firmamız ileri teknolojik alt yapısı ile Türkiye’nin her yerine hizmet verebilmektedir.

Kesim Büküm İşlemleri

Kesim büküm, firmamızın özenle vermiş olduğu hizmetler arasındadır. Saclar bakır ve metal karışımından oluşan bir üründür ve bu ürünlerin kullanım şekilleri ve alanları incelendiği zaman; plaka profil ve köşebent gibi farklı formlarda otomobil endüstrisi, inşaat sanayi ve daha pek çok değişik alanda kullanılmaktadır. Üretimin ilk aşaması kesim bükümlerden oluştuğu için bu işi yapmak oldukça önemlidir. Nora Paslanmaz ve Çelik Firması kesim ve büküm işlemlerinde son derece uzman, deneyimli ve tecrübeli ellere ve kendini sürekli geliştiren son teknolojik cihazlara göre yapılmaktadır.

Farklı tonajlarda ve genişliklerde kesim büküm cihazlarımız mevcuttur. Üst kalıp, alt kalıp, hidrolik eksenleri, CNC kontrol ünitesi gibi sınıflardan oluşmaktadır. Üst kalıbın dişi kalıplara Hidrolik kuvvete baskı uygulamasıyla sacı arada sıkıştırır bu şekilde bükmeler meydana gelmektedir. Dişi kalıplar genellikle “V” şeklinde olmakta iken erkek kalıplarda “V” şekillerde olmaktadır.

Malzeme türü, malzeme kalınlıkları ve uygulanacak basınç gibi özelliklere göre son teknolojik kesme büküm cihazlarına girilir ardından işlemler başlamaktadır. Kesme bükümler kullanılarak yapılan işlemler oldukça kaliteli, hızlı ve kolay şekilde olabilmektedir. Bilgisayarlı sistemler ile kullanılarak istenilen düzeyde büküm işlemleri yaptırabilirsiniz.

Dilediğiniz ürünü en kısa sürede size teslim edecek, lazer kesim, ileri kesim bükümler ve diğer işlemler için hemen firmamız ile bağlantı kurabilirsiniz. Firmamızın sağlamış olduğu diğer hizmetler hakkında bilgi almak için 7 gün 24 saat müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz. 


Teklif Al