HİZMETLERİMİZ

Lazer kesim, malzemeleri kesmek için bir lazer kullanılarak yapılan işlemlere denmektedir. Bu kesim türünde genel olarak endüstriyel imalat sektörleri için kullanılmaktadır. Daha temiz ve pürüzsüz kesim yapabilen bir teknoloji olarak bilinmektedir. Lazer kesim birçok amaç için kullanılmaktadır. Kullanım amaçları içerisinde en çok bilinen plaka kesimleridir. Endüstriyel sistemlerde bilinen bu kesimler ile çok zor görünen kesim işlemleri 24 saat gibi kısa sürede tamamlanır.

Paslanmaz çelikler, demir, alüminyum ve diğer metal malzemelerin plaka üstünde lazer ile kesim işlemi son derece uygun olmaktadır. Mükemmel kesim kalitesi bulunmaktadır. Çok karmaşık şekilleri bile kısa sürede kesebilen ve bu küçük plakaları kesmeyi ve bunlar üzerinde işlem yapabilmenize yardımcı olur. Nora Paslanmaz ve Çelik firması sizlere daha iyi kesimler yapabileceğiniz bu yöntemi uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Sistem hakkında ayrıntılı bilgi isterseniz hemen iletişim kanallarını kullanınız.

Lazer Kesim Nedir?

Lazer kesim kullanılarak yapılan malzeme kesimleri, üretim hatalarını diğer cihazlara oranla azaltmaktadır. Bu kesim içerisinde çeşitli tezgâhlar da uygulanması ile kesim işlemleri 24 saat gibi kısa sürede yapılmaktadır. Seri üretim yapılması halinde maliyetlerde çok büyük ölçüde azaltılmaktadır. Özellikle lazer kullanılarak yapılan kesme işlemleri ile birçok kalıp ve aparat işlemlerinde tasarruf sağlanmış olunmaktadır. Böylelikle birçok makine kullanılmamakta, insan faktöründe kaynaklanan hatalar da bu yoğun enerjiye rağmen çok az oranda gerçekleşmiş olmasıdır. Son yıllardaki teknolojik gelişmeler incelendiğinde endüstriyel üretim esnasında tercih edilen lazer kesim teknolojisi lazer yardımı ile malzemelerin kesilmesine dayalı bir işlem olarak kullanılmaktadır. Daha kısa sürede anlayabileceğiniz tabiri ile yüksek ve güçlü bir lazer çıkışının otomasyon sistemi aracılığı ile kesilmesi istenen malzeme üstüne yönlendirilmesi sağlamaktadır. Sanayinin vazgeçilmezleri olarak gösterilen ve yer aldıkları alanlarda lazer kesim makineleri hassas kesim yapabilme özellikleri sayesinde herkes tarafından tercih edilmektedir.

Lazer Kesim Yöntemleri ve Avantajları

Üretim ve sanayi aşamasında malzemeler farklı olarak bilinmektedir. Bu malzemelerin kesimleri için de farklı lazer kesim şekilleri bulunmaktadır. Farklı şekiller kullanılarak yapılan kesme işlemlerinde lazer farklı yöntemler ile kullanılmaktadır.

Bu cihazların birbirinden farklı avantajları da bulunmaktadır. Bunları sıralamamız gerekirse; etkili zaman yönetimi, kalite, düşük maliyet, tasarruf, tek seferde en iyi sonucu alma gibi birçok şey söylenebilir.

Son teknolojik gelişmeler ile donatılmış ve geliştirilmiş bu cihazları uygun fiyatlara satın almak istediğinizde firmamız sizlere uygun avantajlı teklifleri ile yardımcı olmaktadır. Bu cihazların sağlamış olduğu bir avantaj da fiyatlandırmalardır. Bu cihazlar firmamız bünyesinde oldukça uygun fiyatlara sunulmaktadır.

Nora Paslanmaz ve Çelik ile birlikte sizler de her zaman etkili çözümler alabileceğiniz lazer kesim cihazlarını kullanabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinde ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimiz ile sizler de aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz. Lazer kesim ve diğer kesim modelleri hakkında detaylı bilgi için hemen iletişim kanallarımızı kullanınız. Fiyatlandırma ve cihaz bilgisi için uzman ekip arkadaşlarımızdan yararlanabilirsiniz.


Teklif Al